Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi


Bay veya bayan hocalarımız eşliğinde sürüşünüzü geliştirebilirsiniz.

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ve EĞİTİMİ

Sakarya Adapazarı bölgesinde yıllardır edindiği tecrübe ve İleri Sürüş Teknikleri uzmanları ile özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Sadece özel direksiyon dersi alarak sınav başarınızı değil, günlük hayatta kullanacağınız aracınızla trafik toplumundaki bilinçli sürücüler arasından yer alabilirsiniz.

Nokta Sürücü Kursu özel direksiyon dersi ile sizleri sınava sınav güzergahlarınızda hazırlarken aynı zamanda değişik yol ve durumlarda sürüşünüzü pekiştiriyoruz.

 

Özel Direksiyon Dersi Saat Dilimleri Nasıl ?

Özel direksiyon eğitimlerinde programlar tamamen size özel olarak ayarlanır. Akan trafik ve farklı yollarda sizlere özel direksiyon eğitimi verilir. Dilediğiniz yol güzergahlarında özellikle Sakarya bölgesinde hemen her yerinde eğitimleriniz Hafta içi ve Hafta sonu sabah 09:00 da başlayıp 18:00 a kadar yapılabilmektedir.

Her saat 50 dakika ders ve 10 dakika mola olmak üzere 1 saatten oluşmaktadır, Randevularınızı günde en az 2 saat olacak şekilde alabilmektesiniz. Özel direksiyon dersi paket programlarını da özellikle tercih etmeniz ders verimliliği olarak sizler için daha faydalı olacaktır.

 

Özel Direksiyon Eğitimi için nasıl randevu alabilirim ?

Sizin ve direksiyon eğitmenimizin uygun olduğu gün ve saatlerde eğitim almak için bizleri arayabilir, randevu gün ve saatinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Randevu alacak kişilerin ücretlerini ders öncesinde ödemeleri gerekmektedir.

 

Özel Direksiyon Dersi nerede başlar ve biter ?

Öncelikle özel direksiyon eğitimi için Nokta Sürücü Kursu‘na gelerek eğitime çıkmadan önce direksiyon eğitmenimizle tanışılır. Eğitmen eşliğinde otoparkımızdan eğitime başlanır, eğitim bitiminde tekrar kurs otoparkına dönülür. Aday isteğine göre ikinci günden itibaren yol güzergahında belirlenen bir buluşma noktasından aday ders için alınıp tekrar bırakılabilir.

 

Özel Direksiyon Eğitimi nerede yapılır, güzergah nasıl belirlenir ?

İlk olarak adayın seviyesine göre özel direksiyon dersine başlamadan önce sürüş testi yapılır. Adayın yeterlilik veya yetersizlik seviyesine göre trafiğin en boş olduğu güzergahtan en yoğun olduğu güzergaha göre bir rota çizilir. Eğitim sadece aynı noktada değil Adapazarı Bölgesinin herhangi bir noktasından farklı senaryolar ile gerçekleştirilir.

 

Özel Direksiyon Dersi aldıktan sonra kaç saatte trafiğe çıkabilirim ?

Kişinin tek başın trafiğe çıkması ortalama 10 saat özel direksiyon dersinden sonra kesinleşir. Otomatik vites araçları tercih edecek adaylar için bu süre biraz daha kısadır. Otomatik vites özel direksiyon dersi tercihlerinizi de sürekli kullanacağınız araç cinsine göre kendiniz seçebilirsiniz.

 

Özel Direksiyon Dersi paket programları nasıl belirlenir, hangi dersler var ?

Özel direksiyon dersi paketleri sizlerin sürüş seviyesine göre belirlenmektedir. Ortalama 10 saat özel direksiyon dersi alan bir aday tek başına kendi aracını sürecek seviyeye gelebilmektedir, özel derslerin anlamlı ve faydalı olabilmesi için aday eğitimi bitiminde hemen kendi aracını kullanmaya başlaması gereklidir.

 

Özel direksiyon derslerinde bay veya bayan eğitmen talep edebilirsiniz.

Bilgi ve randevu için hemen arayın: 05559749496

 

2019 Yılı Özel Direksiyon Dersi Fiyatlarımız

Direksiyon DersiFiyat
Düz vites direksiyon dersi 1 ders100 TL
Otomatik vites direksiyon dersi 1 ders100 TL
Düz vites direksiyon dersi 10 ders paket900 TL
Otomatik vites direksiyon dersi 10 ders paket900 TL
Kısa bir yorum bırakabilirsin.
HEMEN ARA 0555 974 94 96
+